O nás

Kdo, co, jak

Kde jsme se tu vzali

MT-DORTY založila profesionální cukrářka, s nápadem spojit znalost cukrářských technologií s použitím čerstvých surovin a zkušeností našich babiček a prababiček. Cílem naší výrobny je péct dobré dorty a další dobroty. Nabízíme chuťově vyvážené produkty, které nejsou zbytečně přeslazené. Vážíme si poctivé a kvalitní práce.

Co a jak pečeme

V nabídce máme dorty klasické i atypické. Každý dort, každý výrobek je originál. U každého dortu se můžeme domluvit na složení a velikosti. Minidezerty jsou čerstvé s omezenou dobou spotřeby, protože neobsahují konzervanty. Garantujeme trvanlivost 48 hodin. Pečeme také klasické buchty, štrůdly a výborné moučníky. V omezené nabídce najdete mazance a vánočky, které zaděláváme podle tradičního postupu. Specialitou jsou medové zdobené perníčky. 

Používáme kvalitní čerstvé suroviny (máslo, kakao, smetanu, mouku, ořechy, marmeládu, čokoládu, med…), nepečeme ze směsí. Na potahování dortů používáme klasický marcipán.

Jak a co objednat

Objednávejte osobně, telefonicky, emailem, facebookem. A to co nejdříve, nejpozději týden před odběrem, u složitějších dortů deset dní předem a svatby měsíc předem. 

Vždy se snažte specifikovat svou objednávku. U dortu velikost (kolik porcí), korpus (tmavý, světlý, oříškový), krém (maskarponový, máslový, pudinkový, tvarohový a příchuť). Můžeme napsat jméno oslavence, číslo výročí, ozdoby, ovoce…vše je na domluvě. 

Minidezerty a koláčky se objednávají od kusu. U minirolád a řezů je nutné objednat minimální množství 10 kusů.

OBJEDNÁVEJTE VČAS – jsme malí a kapacitou omezení

  • Minimálně týden dopředu
  • Složité dorty 10 dní předem
  • Svatby měsíc dopředu

Každý dort je originál, vyberte si složení:

KORPUS
Světlý
Tmavý
Oříškový

KRÉMY různých příchutí
Máslový
Pudinkový
Maskarponový
Tvarohový

ŠLEHAČKY
Přírodní bílá
Pařížská

POTAHOVÁ HMOTA
Standardně marcipánem
Na vyžádání jiná hmota
Čokoládová poleva

VELIKOST
Průměr kruhu 18 cm, 25 cm, 30 cm
Další tvary podle domluvy

Sledujte nás